25 копійок, що рятують життя

05.09.2021

Шановна громадо, просимо долучитися до благодійної акції: «Монетки дітям»

Благодійну акцію «Монетки дітям» підтримала низка українських банків на чолі із Нацбанком та за підтримки Міністерства освіти і науки.

«Під час акції "Монетки дітям" ми разом з дітками будемо збирати монети номіналом 25 копійок. Цими монетами вже майже рік неможливо скористатися, бо вони виведені з обігу. Монети лежать вдома по скарбничках, кишенях, полицях тощо. Проте їх можна вільно обміняти в банках на монети тих номіналів або банкнот, що залишаються в обігу», - та допомогти діткам, яким потрібна медична допомога.

Монети номіналом 25 копійок діти приносять до школи та кидають їх у 5-літрову пляшку. Акція буде тривати з 07.07 по 29.09. потім усі кошти будуть перераховані на рахунок фонду «Таблеточки».
Після перерахування вони підуть на купівлю ліків для сотень хворих дітей, спеціальне харчування, паліативну допомогу, реабілітацію та лікування за кордоном.

Не залишайтеся байдужими!

Посилання на офіційний сайт