Декадник толерантності

04.11.2021

З 04.11. по 12.11.2021р. в школі проходив Декадник «Школа - територія толерантності» з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, розвитку толерантних відносин між учасниками освітнього процесу. Цікаво, пізнавально та змістовно проходили заходи до Дня толерантності.
      Виховні години та бесіди «Толерантність у нашому житті» були проведені у 1-Д,   2-Б,   4-В,   4-Г,  5-А,  7, 7-Г,  9-А.    Більше дізна лися про інтеркультурність учні  1-А1-Б, 1-Г, 1-Д2-А2-Б, 2-Г, 3-В4-Б,  4-В, 4-Г 5-А5-В5-Г 6-А,  6-В6-Г,  7-Б, 7-Г,  8-А, 8-Б, 9-А, 9-Б,  10-А, 11-А.
      Учителі іноземної мови Камінська Н. С., Сташкевич І. А., Богач С.М. та їх вихованці відзначили День інтеркультурності продекламувавши вірші Володимира Сосюри "Любіть Україну" та Ліни Костенко «Крила» англійською мовою.
      Пізнавальну добірку «Путівник для подорожуючих» підготувала бібліотекар Лукьянченко Т.Ю.
      На Уроці радості від Поліанни побували учні 6-Г класу разом із Гандурською Ж.П.
      Практичним психологом Дрогобецькою І.А. та медіатором Сполітак Ангеліною для  учнів  9-11 класів  проведено тест "Чи толерантна Ви людина?".
      Лідери учнівського самоврядування організували Скриньку добрих передбачень, відкритий мікрофон «Толерантність - це...», інформаційні п'ятихвилинки до Дня інтеркультурності. Також вони взяли участь у круглому столі «Толерантність - потреба сьогодення».
      Проведені заходи дали можливість ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, чесності, щирості, співпереживання, любові та толерантності .