Добрі справи

23.12.2021

З 20 по 23 грудня ми долучилися до акції зі збору гуманітарної допомоги для військовослужбовців Збройних сил України, Національної гвардії України та добровольчих батальйонів, які в даний час знаходяться на передовій.

Діти разом з батьками передали для наших захисників печиво, чай, каву, цукерки та інші смаколики. У коробки з гостинцями діти вкладали і свої малюнки, і листи з привітаннями та побажаннями до Нового року та Різдва Христового.

Величезна подяка всім учасникам новорічної благодійної акції. У нас у всіх одне бажання: нехай, нарешті, в Україні запанує МИР!