Патріотичний марафон

13.10.2021

З 4 по 15 жовтня у школах Вінницької міської територіальної громади проходить Патріотичний марафон, присвячений Дню українського Козацтва та Дню захисників та захисниць України. У рамках марафону учні нашої школи теж взяли участь у різних майстер-класах, флешмобах, квестах, конкурсах історично-патріотичного характеру.

Днями учні 3-5 класів долучились до благодійної акції «Діти - янголи миру». Кожна дитина виготовляла оберіг з фетру, який має назву «Янгол-охоронець». А учні 1-11 класів збирали солодощі для військових, які захищають Україну на Сході.

Учні 7-9 класів брали участь в онлайн-конкурсі патріотичних мотиваційних постерів «Я хочу миру на своїй землі!».

Команда дівчат 8-Б класу продемонструвала свою ерудицію та кмітливість у квесті "Стежками козацької слави". Цікава гра захопила усіх учасників, подарувала позитивні емоції та хороший настрій.

Ну і як без гарного танцювального дійства? Учні 10-А класу підготували танцювальний флешмоб «Я люблю Україну».

Дякуємо учителям та учням за активну участь у Патріотичному марафоні. Ми з вами робимо гарну справу, підтримуючи українських військових.