Всеукраїнський тиждень протидії булінгу

Мій улюблений світ
Без насильства,
без жорстокості, болю та зла,
Де народом заспівана пісня
Містить тільки хороші слова...

В рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу з 13 по 17 вересня 2021 року в учнівському середовищі проводилася профілактична робота щодо запобігання насильства, довготривалих агресивних проявів та зневажання у взаємостосунках підлітків, здійснюваних самими дітьми одне до одного. З метою запобігання та профілактики випадків шкільного насильства у закладі було проведено низку інформаційних та просвітницьких заходів:
- бесіди з учнями 7-Б, 7-В, 7-Г8-А, 8-В9-А, 9-Б класу на тему: "Світ без насилля";
- просвітницька робота "Мій світ без насильства" (1-А, 1-Б1-Г, 1-Д, 2-Б2-Г, 4-Г);

- інтерактивне заняття з елементами тренінгу "Вчимося жити разом без негативу" (4-В, 5-В, 6-А, 5-Г і 5-Б);

- майстер-клас по виготовленю "дружніх долоньок (6-В);

- година спілкування "Скажи разом з нами "ні" булінгу!" (8-А, 10-А);

- круглий стіл «Як створити світ без насилля?» (6-Б) та інші.

Цікаві ігри, притчі, відеоперегляд та навіть музика і поетичне слово допомогли дітям зрозуміти, що довіра і вдячність - перші кроки на протидію булінгу.