Всесвітній день вишиванки

Вишиванка - символ України,
Кожної великої родини,
Нашої історії та мови
Залюбки вдягаємо її знову.

19 травнями відзначаємо Всесвітній день вишиванки. Це міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

Уся шкільна родина взяла участь в онлайн-параді "Вишиванку одягаймо - Україну прославляймо!". Також долучилися до фотоквесту "А я іду по світу в вишиванці"(1-А1-Б, 1-Г, 1-Д, 2-А, 2-Б, 2-В, 2-Г,  3-А, 3-Б, 3-В, 3-Г, 4-Б, 4-В, 4-Г, 5-Б, 6-В, 7-В) та фоточеленджу «Вишиванка - наш генетичний код» (1-Б,  4-А, 4-Б, 4-Г, 5-А, 5-В5-Г, 6-А, 7-Б,  7-В, 7-Г). Колектив 1-Б класу презентував колекцію ескізів вишитих сорочок, а учні 1-Г та 3-Г продемонстрували фотовиставки своїх вишиванок. Президент школи Капущенко Валерія підготувала екскурс "Чарівна краса вишиванки".

Цей день для нас замайорів різнобарвними візерунками української вишивки.