Всеукраїнська акція   "16 днів насильства"

10.12.2021

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства" , яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням її прав. Так, у нашій школі проведено чимало заходів на формування учнівської свідомості щодо нетерпимого ставлення до насильства.

Зокрема, практичним психологом Дрогобецькою І.А. проведено педагогічний всеобуч на тему "Профілактика суїцидальних тенденцій, бездоглядності та безпритульності дітей соціально незахищених категорій".

Шкільними омбудсменами створено відеопрезентацію "Дитинство без насильства", соціальну рекламу «Скажи насиллю СТОП».

Лідери учнівського самоврядування підтримали акцію «Біла стрічка» (символ боротьби проти всіх форм насильства над жінками), взяли участь у загальноміському онлайн флешмоб "Мій улюблений світ без насильства".

Учні 11-А приєдналися до акції "Червона стрічка", яка є символом боротьби зі СНІДом і взяли участь у профілактичному занятті "За майбутнє без СНІДу". Підтримали акцію також колективи 2-А, 7-Б, 7-В, 7-Г, лідери учнівського самоврядування.

Учні 7-Г класу долучилися до акції «Синя стрічка» - символ боротьби проти насильства над дітьми.

Пройшли години спілкування на тему: "Світ без насильства" (7-В, 9-А, 6-В, 9-Б, 2-В, 5-Г, 11-А).

Проведені заходи, спонукали до аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей. Сприяли вихованню в учнів людяності, відповідальності, любові до ближнього, свідомого ставлення до своїх прав та обов'язків, а також шанобливе ставлення до людей (дітей) з інвалідністю, хворих на ВІЛ.